• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 09:30Kinheim H4 - Onze Gezellen H2Pim Mulierstadion
    27 sep. 10:00Onze Gezellen JS1 - The Herons JS1Van der Aartsportpark (OG)
    27 sep. 12:00Onze Gezellen JS2 - Cromtigers JS1Van der Aartsportpark (OG)
    27 sep. 13:00Hoofddorp Pioniers H2 - Onze Gezellen H1Sportpark Pioniers
    27 sep. 14:00Onze Gezellen JH1 - Zuidvogels JH1Van der Aartsportpark (OG)
    27 sep. 14:00DSS DS2 - Onze Gezellen DS2Pim Muliersportpark
    27 sep. 14:30TIW Survivors Diemen H1 - Onze Gezellen H3Sportpark de Diemen
    27 sep. 16:10DSS DS2 - Onze Gezellen DS2Pim Muliersportpark
    28 sep. 19:00Onze Gezellen JS1 - VF RCH/Pinguins JS1Van der Aartsportpark (OG)
    28 sep. 19:30DIO/Olympia Haarlem HS2 - Onze Gezellen HS2Nol Houtkamp Sportpark
    29 sep. 19:30Onze Gezellen H1 - Hoofddorp Pioniers H2Van der Aartsportpark (OG)
    30 sep. 19:30Onze Gezellen DS4 - TIW Survivors Diemen DS1Van der Aartsportpark (OG)
    2 okt. 19:00Onze Gezellen JH2 - Amsterdam Pirates JH2Van der Aartsportpark (OG)
    2 okt. 19:00Onze Gezellen HS2 - Spaarnwoude HS2Van der Aartsportpark (OG)
    2 okt. 19:30Thamen H3 - Onze Gezellen H5Sportpark Vuurlijn
    2 okt. 21:00Onze Gezellen HS1 - Odiz Frogs HS1Van der Aartsportpark (OG)
    3 okt. 10:00Onze Gezellen PS1 - DSS/kinheim GroenVan der Aartsportpark (OG)
    3 okt. 10:00H.S.V. The Flags PH1 - Onze Gezellen PH2Gem Sportpark Ter Specke
    3 okt. 13:00Hoofddorp Pioniers PH2 - Onze Gezellen PH1Sportpark Pioniers
    3 okt. 14:00Onze Gezellen H1 - Amsterdam Pirates H2Van der Aartsportpark (OG)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.Hoofddorp Pioniers H2 - Onze Gezellen H1
    27 sep.Onze Gezellen H5 - Hoofddorp Pioniers H69 - 13
    27 sep.Onze Gezellen JS1 - The Herons JS1
    27 sep.DVH JH1 - Onze Gezellen JH23 - 13
    27 sep.Kinheim H4 - Onze Gezellen H2
    26 sep.Onze Gezellen H4 - Alcmaria Victrix H31 - 10
    26 sep.Onze Gezellen DS1 - Orioles DS114 - 7
    26 sep.Onze Gezellen DS1 - Orioles DS15 - 4
    26 sep.Badhoevedorp AH1 - Onze Gezellen AH10 - 11
    25 sep.Onze Gezellen HS1 - Olympia Haarlem HS1
    25 sep.Onze Gezellen H1 - Hoofddorp Pioniers H2
    25 sep.Onze Gezellen DS3 - Quick Amersfoort DS2
    23 sep.RCH-Pinguins HS3 - Onze Gezellen HS217 - 6
    22 sep.UVV DS1 - Onze Gezellen DS15 - 11
    21 sep.THB DS1 - Onze Gezellen DS420 - 7
  • Wedstrijdverslagen

  • Verenigingsactiviteiten