• Onze Gezellen AH1 BASEBALL zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Aydogdu, TufanTeamspeler
    Baas, ThomTeamspeler
    Beekveldt, MilanTeamspeler
    Beute, MaikTeamspeler
    Duijn, MeesTeamspeler
    Janssen, StijnTeamspeler
    Moonen, PerryTeamspeler
    Noble, Collin Daniƫl leTeamspeler
    Putten, Stijn van derTeamspeler
    Reijnders, KickTeamspeler
    Samson, FinnTeamspeler
    Schippers, JasperTeamspeler

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Samson, LennartTechnische stafCoach
    Schippers, VincentTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Onze Gezellen AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen AH1970271284314
    2Hoofddorp Pioniers AH2852159283112
    3The Herons AH1860267422512
    4Amsterdam Pirates AH21042468521610
    5DSS AH184138434509
    6Badhoevedorp AH11011840128-883
    7Alcmaria Victrix AH191082097-772
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.