• Onze Gezellen AH1 BASEBALL zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Aydogdu, TufanTeamspeler
    Baas, ThomTeamspeler
    Beekveldt, MilanTeamspeler
    Beute, MaikTeamspeler
    Duijn, MeesTeamspeler
    Janssen, StijnTeamspeler
    Moonen, PerryTeamspeler
    Noble, Collin Daniƫl leTeamspeler
    Putten, Stijn van derTeamspeler
    Reijnders, KickTeamspeler
    Samson, FinnTeamspeler
    Schippers, JasperTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Samson, LennartTechnische stafCoach
    Schippers, VincentTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 aug. 10:00Amsterdam Pirates AH2 - Onze Gezellen AH1Loek Loevendie Ballpark
    23 aug. 12:00Onze Gezellen AH1 - Alcmaria Victrix AH1Van der Aartsportpark (OG)
    30 aug. 09:30DSS AH1 - Onze Gezellen AH1Pim Muliersportpark
    6 sep. 10:00Onze Gezellen AH1 - Hoofddorp Pioniers AH2Van der Aartsportpark (OG)
  • Poulestanden Onze Gezellen AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS AH12110267193
    2Hoofddorp Pioniers AH22110267193
    3The Herons AH111007162
    4Onze Gezellen AH12101151052
    5Amsterdam Pirates AH220209902
    6Alcmaria Victrix AH100000000
    7Badhoevedorp AH13003857-490
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 aug.Onze Gezellen AH1 - Badhoevedorp AH114 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.