• Onze Gezellen AS2 SOFTBALL zondag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    Haar, DaniTeamspeler
    Harmes, IsisTeamspeler
    Jansen, AnnickTeamspeler
    Oudshoorn, IrisTeamspeler
    Pronk, PuckTeamspeler
    Putten, Nina van derTeamspeler
    Schoo, ChanelTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Harmes, BarryTechnische stafAssistent-Coach
    Harmes, DebbyTechnische stafCoach
    Oudshoorn, ArjanTechnische stafCoach
    Putten, Niels van derTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Onze Gezellen AS2 (SAWC1 Fastpitch Softbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia Haarlem AS11816022595020932
    2Onze Gezellen AS217140322312210128
    3Onze Gezellen AS11812061871493824
    4Cromtigers AS1181116169164523
    5Terrasvogels AS1179261691581120
    6Odiz Frogs AS1181008190193-320
    7Vennep Flyers AS1185112145205-6011
    8Kinheim AS1184311159197-3811
    9Amsterdam Pirates AS1184113152226-749
    10Almere '90 AS218001893282-1890
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.