• Onze Gezellen DS2 SOFTBALL zondag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Bos, Laura v/dTeamspeler
    Burger, DominiqueTeamspeler
    Greef, Melissa deTeamspeler
    Ham, CheskaTeamspeler
    Ham, MarancaTeamspeler
    Heinsbroek, MaximeTeamspeler
    Hesterman, PatriciaTeamspeler
    Krijgsman, AmberTeamspeler
    Rooker, MaikenTeamspeler
    Rouwenhorst, IsantheTeamspeler
    Rover, Annemiek deTeamspeler
    Rutte, JelynaTeamspeler
    Stolk, ZiaTeamspeler
    Toet, PascalleTeamspeler
    Zwakman, YalaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Molleman, MarcoTechnische stafCoach
    Schie, Kay vanTechnische stafCoach
    Schie, Maaike vanOverige stafTeamscorer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Onze Gezellen DS2 ( 1e klasse Reguliere competitie )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen DS242340829510319268
    2UVV DS141320931413517964
    3Euro Stars DS140250152381597950
    4Sparks Haarlem DS240240162071367148
    5Red Lions DS139210182061931342
    6Twins DS14013027188280-9222
    7DSS DS1428034147356-20916
    8Hoofddorp Pioniers DS1426036133366-23312
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Onze Gezellen DS2 - Twins DS114 - 2
    25 sep.Onze Gezellen DS2 - Twins DS19 - 1
    24 sep.Hoofddorp Pioniers DS1 - Onze Gezellen DS21 - 8
    24 sep.Hoofddorp Pioniers DS1 - Onze Gezellen DS20 - 9
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.