• Onze Gezellen DS3 SOFTBALL vrijdag speeldag vrouw

  • Onze Gezellen DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akkerman, NadineTeamspeler
    Els├Ącker, Femke vanTeamspeler
    Greef, Asmara deTeamspeler
    Halderman, SanneTeamspeler
    Harmes, IsisTeamspeler
    Hurkmans, SencyTeamspeler
    Jansen, AnnickTeamspeler
    Kensen, StephanieTeamspeler
    Meijer, KayleeTeamspeler
    Nierse, KirstenTeamspeler
    Putten, Nina van derTeamspeler
    Quaasteniet, Laura deTeamspeler
    Roon, Rikki vanTeamspeler
    Starrenburg, SolangeTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijl, JasperTechnische stafAssistent-Coach
    Huis in 't Veld, MarcelTechnische stafCoach
    Maris, Anneke vanOverige stafTeamscorer
    Steenbergen, CarolaTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Onze Gezellen DS3 ( 2e klasse Poule B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neptunus/Storks Sirens1290388394918
    2Hilversum Hurricanes DS11290389503918
    3Caribe DS112705110951514
    4DVH DS11270588602814
    5Centrals/UVV DS1126069892612
    6Onze Gezellen DS3124087390-178
    7Sparks Haarlem DS312001242162-1200

    Poulestanden Onze Gezellen DS3 ( 2e klasse Onderste-8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Centrals/UVV DS1141112114526223
    2BSC Almere DS114905127755218
    3Ducks DS11471696682815
    4Onze Gezellen DS31261583582513
    5Cheetahs DS11052358372112
    6Zwijndrecht DS110406979168
    7ROEF! DS214311057142-857
    8Sparks Haarlem DS312201033142-1094
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.