• Onze Gezellen DS3 SOFTBALL vrijdag speeldag vrouw

  • Onze Gezellen DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Elsäcker, Femke vanTeamspeler
    Greef, Asmara deTeamspeler
    Halderman, SanneTeamspeler
    Harmes, IsisTeamspeler
    Hurkmans, SencyTeamspeler
    Jansen, AnnickTeamspeler
    Kensen, StephanieTeamspeler
    Meijer, KayleeTeamspeler
    Nierse, KirstenTeamspeler
    Putten, Nina van derTeamspeler
    Quaasteniet, Laura deTeamspeler
    Roon, Rikki vanTeamspeler
    Starrenburg, SolangeTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijl, JasperTechnische stafAssistent-Coach
    Huis in 't Veld, MarcelTechnische stafCoach
    Maris, Anneke vanOverige stafTeamscorer
    Steenbergen, CarolaTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Onze Gezellen DS3 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neptunus/Storks Sirens1290388394918
    2Hilversum Hurricanes DS11290389503918
    3Caribe DS112705110951514
    4DVH DS11270588602814
    5Centrals/UVV DS1126069892612
    6Onze Gezellen DS3124087390-178
    7Sparks Haarlem DS312001242162-1200

    Poulestanden Onze Gezellen DS3 (SSDWB2 Fastpitch Softbal Senioren Dames Vervolgcompetitie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ducks/Gryphons DS143014222206
    2ROEF! DS24202282444
    3Onze Gezellen DS34202262424
    4Centrals/UVV DS12101511-62
    5BSC Almere DS100000000
    6Cheetahs DS100000000
    7Zwijndrecht DS100000000
    8Sparks Haarlem DS32002121-200
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 jul.Centrals/UVV DS1 - Onze Gezellen DS34 - 2
    3 jul.Centrals/UVV DS1 - Onze Gezellen DS31 - 9
    26 jun.Onze Gezellen DS3 - Ducks/Gryphons DS111 - 8
    26 jun.Onze Gezellen DS3 - Ducks/Gryphons DS14 - 11
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.