• Onze Gezellen DS3 SOFTBALL vrijdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Patricia v/dTeamspeler
    Blom-Roza, KirstenTeamspeler
    Groenevelt, PaulineTeamspeler
    Harmes, DebbyTeamspeler
    Hartog, AnjaTeamspeler
    Holla, ManonTeamspeler
    Keesman, SusanneTeamspeler
    Kimmenaede-v/d Poel, LisetteTeamspeler
    Meijer, Lisa deTeamspeler
    Nonnekens, JoséTeamspeler
    Pagan, LisaTeamspeler
    Steenbergen, CarolaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beek, Patricia v/dTechnische stafTeammanager
    Harmes, DebbyTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Onze Gezellen DS3 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amsterdam Pirates DS31816022028511730
    2DSS DS31914231741106430
    3Alcmaria Victrix DS1191234128695927
    4Onze Gezellen DS319721094135-4116
    5Quick Amsterdam DS1206113137189-5213
    6Thamen DS2185112155199-4411
    7DIO DS1206113145177-3211
    8Odiz Frogs DS1174013106177-718
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.