• Onze Gezellen DS4 SOFTBALL woensdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Donk, Nicki van derTeamspeler
    Godart, LisetteTeamspeler
    Haan, Merel deTeamspeler
    Koehorst, AnnemiekTeamspeler
    Koehorst, LisetteTeamspeler
    Leuvert, Renée v/dTeamspeler
    Ligthart, IreneTeamspeler
    Maris, Anneke vanTeamspelerTweede honk
    Mica, MerelTeamspeler
    Mulders, KarinTeamspeler
    Wiedijk, SonjaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 mei. 19:00Cromtigers DS1 - Onze Gezellen DS4Sportpark de Omzoom
    5 jun. 19:30Onze Gezellen DS4 - Alcmaria Victrix DS2Van der Aartsportpark (OG)
    19 jun. 19:30Odiz Frogs DS2 - Onze Gezellen DS4Sportpark Kalverhoek
  • Poulestanden Onze Gezellen DS4 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odiz Frogs DS254016034268
    2Terrasvogels DS264027941388
    3Urbanus DS14301312296
    4Alcmaria Victrix DS25302615926
    5Olympia Haarlem DS47304656146
    6Onze Gezellen DS47304706736
    7Cromtigers DS162042680-544
    8Flying Petrels DS261053866-282
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mei.Olympia Haarlem DS4 - Onze Gezellen DS414 - 4
    15 mei.Onze Gezellen DS4 - Flying Petrels DS211 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.