• Onze Gezellen DS4 SOFTBALL woensdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Donk, Nicki van derTeamspeler
    Godart, LisetteTeamspeler
    Haan, Merel deTeamspeler
    Jansen, RenataTeamspeler
    Koehorst, AnnemiekTeamspeler
    Koehorst, LisetteTeamspeler
    Leuvert, Renée v/dTeamspeler
    Ligthart, IreneTeamspeler
    Maris, Anneke vanTeamspelerTweede honk
    Mica, MerelTeamspeler
    Mulders, KarinTeamspeler
    Wiedijk, SonjaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 19:30Onze Gezellen DS4 - Terrasvogels DS2Van der Aartsportpark (OG)
    30 sep. 19:30Onze Gezellen DS4 - Olympia Haarlem DS4Van der Aartsportpark (OG)
  • Poulestanden Onze Gezellen DS4 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terrasvogels DS2151104180978322
    2Odiz Frogs DS21610151651125321
    3Alcmaria Victrix DS216907174169518
    4Urbanus DS114815110102817
    5Olympia Haarlem DS4156181411281313
    6Cromtigers DS1165110119198-7911
    7Flying Petrels DS2155010123174-5110
    8Onze Gezellen DS4155010138170-3210
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 sep.Odiz Frogs DS2 - Onze Gezellen DS48 - 9
    11 sep.Onze Gezellen DS4 - Urbanus DS1
    6 sep.Terrasvogels DS2 - Onze Gezellen DS412 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.