• Onze Gezellen DS4 SOFTBALL woensdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Donk, Nicki van derTeamspeler
    Godart, LisetteTeamspeler
    Haan, Merel deTeamspeler
    Jansen, RenataTeamspeler
    Koehorst, AnnemiekTeamspeler
    Koehorst, LisetteTeamspeler
    Leuvert, Renée v/dTeamspeler
    Ligthart, IreneTeamspeler
    Maris, Anneke vanTeamspelerTweede honk
    Mica, MerelTeamspeler
    Mulders, KarinTeamspeler
    Wiedijk, SonjaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Godart, LisetteTechnische stafTeammanager
    Koehorst, LisetteTechnische stafTeammanager
    Maris, Anneke vanTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Onze Gezellen DS4 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odiz Frogs DS21611141801047623
    2Terrasvogels DS2151104172928020
    3Urbanus DS115825116108818
    4Alcmaria Victrix DS217908177189-1218
    5Olympia Haarlem DS4156181411281313
    6Flying Petrels DS2165110129180-5111
    7Cromtigers DS1175111119201-8211
    8Onze Gezellen DS4155010138170-3210
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.