• Onze Gezellen H1 BASEBALL zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    Bing, JelleTeamspeler
    Boxelaar, NickTeamspeler
    Breggen, Milan van derTeamspeler
    Dreijer, RobTeamspeler
    Geestman, KevinTeamspeler
    Geestman, RikTeamspeler
    Heus, JoffreyTeamspeler
    Houtkamp, RobinTeamspeler
    Janssen, BartTeamspeler
    Karper, KevinTeamspeler
    Koehorst, JohnTeamspeler
    Koehorst, TedTeamspeler
    Koot, MitchellTeamspeler
    Lammerts, MilanTeamspeler
    Leuven, Tim vanTeamspeler
    Mica, NilsTeamspeler
    Sewalt, OscarTeamspeler
    Vliet, Mick vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Koehorst, JohnTechnische stafCoach
    Koot, FrankTechnische stafCoach
    Naaktgeboren, LeoTechnische stafAssistent-Coach
    Rijnsoever, I. vanOverige stafTeamscorer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 14:00Onze Gezellen H1 - Euro Stars H1Van der Aartsportpark (OG)
    22 sep. 14:00Euro Stars H1 - Onze Gezellen H1Sportpark Schenkel
  • Poulestanden Onze Gezellen H1 (HSTB2 Honkbal Senioren Play Offs)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kinheim H112101177383921
    2RCH-Pinguins H11290377284918
    3Amsterdam Pirates H21280469591016
    4Euro Stars H11270587563114
    5Onze Gezellen H1127054646014
    6Wassenaar H1124174979-309
    7UVV H11220104482-384
    8Neptunus Tridents H21200123394-610

    Poulestanden Onze Gezellen H1 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neptunus Tridents H230231622610711947
    2Kinheim H13023072376517246
    3RCH-Pinguins H130221728011616445
    4Amsterdam Pirates H23021181911058643
    5Euro Stars H130201930418412041
    6Onze Gezellen H130190111941148038
    7Wassenaar H130170132061644234
    8UVV H13015114172202-3031
    9Orioles H13014016194237-4328
    10Sparks Haarlem H13011316148192-4425
    11Twins H23011118185212-2723
    12HCAW H23011019169185-1622
    13Hoofddorp Pioniers H23010020167227-6020
    14Alcmaria Victrix H1309120154250-9619
    15DSS H2304125136351-2159
    16The Hawks H1304125122374-2529
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.Onze Gezellen H1 - Amsterdam Pirates H21 - 2
    14 sep.Amsterdam Pirates H2 - Onze Gezellen H12 - 4
    8 sep.Neptunus Tridents H2 - Onze Gezellen H13 - 4
    7 sep.Onze Gezellen H1 - Neptunus Tridents H26 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.