• Onze Gezellen H3 BASEBALL zondag speeldag man

  • Onze Gezellen H3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijl, JasperTeamspeler
    Blom, MikeTeamspeler
    Diemen, Jasper vanTeamspeler
    Diemen, Pieter vanTeamspeler
    Dreijer, RickTeamspeler
    Eck, Arjan vanTeamspeler
    Groot, Tim deTeamspeler
    Koehorst, RoelTeamspeler
    Koster, TimTeamspeler
    Leuven, Bart vanTeamspeler
    Leuven, Tim vanTeamspeler
    Rutte, FabianTeamspeler
    Sewalt, AlwinTeamspeler
    Sewalt, OscarTeamspeler
    Swart, BramTeamspeler
    Voorn, Jesper v/dTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jans, MichelTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 19:30The Herons H2 - Onze Gezellen H3Sportpark De Vork
    2 okt. 15:00Quick Amsterdam H1 - Onze Gezellen H3Sportpark Sloten
  • Poulestanden Onze Gezellen H3 ( 4e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen H314130122810312526
    2The Herons H2131003138795920
    3Quick Amsterdam H1149051391182118
    4Hoofddorp Pioniers H3127051221012112
    5Amsterdam Pirates H4146081871662112
    6Odiz Frogs H114608147145212
    7RCH-Pinguins H315609160151912
    8Cromtigers H2133010112161-496
    9Amsterdam North Stars H113101246255-2092
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.RCH-Pinguins H3 - Onze Gezellen H34 - 11
    21 sep.Onze Gezellen H3 - Amsterdam Pirates H47 - 3
    14 sep.Onze Gezellen H3 - Cromtigers H216 - 6
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.