• Onze Gezellen H3 BASEBALL zondag speeldag man

  • Onze Gezellen H3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blom, MikeTeamspelerEerste honk
    Diemen, Jasper vanTeamspelerTweede honk
    Diemen, Pieter vanTeamspelerAangewezen slagman/slagvrouw
    Dreijer, RickTeamspelerAangewezen slagman/slagvrouw
    Eck, Arjan vanTeamspelerLinksvelder
    Groot, Tim deTeamspelerDerde honk
    Koehorst, RoelTeamspelerRechtsvelder
    Koster, TimTeamspelerTweede honk
    Leuven, Tim vanTeamspelerTweede honk
    Leuvert, Roel van deTeamspeler
    Maduro, RubenTeamspelerKorte stop
    Rutte, FabianTeamspelerPitcher
    Sewalt, AlwinTeamspelerEerste honk
    Sewalt, OscarTeamspelerMidvelder
    Swart, BramTeamspelerCatcher
    Voorn, Jesper v/dTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jans, MichelTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 14:00BSC Almere H1 - Onze Gezellen H3Fanny Blankers Koen Sportpark
  • Poulestanden Onze Gezellen H3 ( 4e klasse Poule B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCPB ’22 H11817012349214234
    2Onze Gezellen H316130320410310126
    3The Herons H21713041731225126
    4Quick Amsterdam H1189181331171619
    5RCH-Pinguins H3187110127156-2915
    6Odiz Frogs H1187011165201-3614
    7DSS H3176110137140-313
    8BSC Almere H1176110150180-3013
    9Amsterdam Pirates H4176011131171-4012
    10Hoofddorp Pioniers H316001670242-172-2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.SCPB ’22 H1 - Onze Gezellen H36 - 5
    25 sep.Amsterdam Pirates H4 - Onze Gezellen H36 - 20
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.