• Onze Gezellen HS1 SOFTBALL vrijdag speeldag gemengd

  • Onze Gezellen HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Diemen, Jasper vanTeamspeler
    Diemen, Pieter vanTeamspeler
    Diemen, Sander vanTeamspeler
    Dortmundt, RoelTeamspeler
    Dreijer, RobTeamspeler
    Gabriƫls, BartTeamspeler
    Hilterman, RobertTeamspeler
    Huis in 't Veld, MarcelTeamspeler
    Koehorst, TedTeamspeler
    Ploegstra, MaxTeamspeler
    Sewalt, AlwinTeamspeler
    Vliet, Sebastiaan vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Diemen, Sander vanOverige stafMateriaalman
    Huis in 't Veld, MarcelTechnische stafCoach
    Koehorst, TedTechnische stafPitching Coach
    Sewalt, AlwinTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Onze Gezellen HS1 ( 1e klasse Poule B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Thamen HS116150129214314930
    2Zuidvogels HS116130327214712526
    3RCH-Pinguins HS21711242101515924
    4Bears HS1168171831701317
    5H.S.V. The Flags HS1158071831602316
    6Onze Gezellen HS115825172166616
    7HCAW HS1147161661174915
    8RCH-Pinguins HS114608106131-2510
    9Odiz Frogs HS1164210157187-3010
    10Amsterdam Capitals HS1162410126230-1048
    11Olympia Haarlem HS2153012108259-1516
    12Flying Petrels HS1161213117231-1144
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.HCAW HS1 - Onze Gezellen HS10 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.