• Onze Gezellen HS2 SOFTBALL vrijdag speeldag gemengd

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Campenhout, Daniel vanTeamspeler
    Egmond, Michel vanTeamspeler
    Geurtz, MarkTeamspeler
    Graaff, Jeroen deTeamspeler
    Lorist, AlexTeamspeler
    Metten, SanderTeamspeler
    Peet, Niels v/dTeamspeler
    Putten, Niels van derTeamspeler
    Thoolen, RoyTeamspeler
    Veldt, FransTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lorist, AlexTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 sep. 19:00Onze Gezellen HS2 - Bloemendaal HS1Van der Aartsportpark (OG)
    27 sep. 19:00Onze Gezellen HS2 - RCH-Pinguins HS3Van der Aartsportpark (OG)
    1 okt. 20:30Quick Amsterdam HS1 - Onze Gezellen HS2Sportpark Sloten
  • Poulestanden Onze Gezellen HS2 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1United HS216151030411918531
    2Rooswijk HS116150129611817830
    3Sparks Haarlem HS115110423410113322
    4Quick Amsterdam HS1169162381835519
    5Vennep Flyers HS2179172321775519
    6RCH-Pinguins HS3178182132011217
    7Schoten HS2148062021376516
    8United HS116808223218516
    9Onze Gezellen HS215609145206-6112
    10DIO HS1163013126266-1406
    11Bloemendaal HS1171016112342-2302
    12Badhoevedorp HS317101678335-2572
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 sep.United HS1 - Onze Gezellen HS26 - 5
    6 sep.Onze Gezellen HS2 - DIO HS125 - 10
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.