• Onze Gezellen HS2 SOFTBALL vrijdag speeldag gemengd

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Campenhout, Daniel vanTeamspeler
    Egmond, Michel vanTeamspeler
    Geurtz, MarkTeamspeler
    Graaff, Jeroen deTeamspeler
    Lorist, AlexTeamspeler
    Metten, SanderTeamspeler
    Peet, Niels v/dTeamspeler
    Putten, Niels van derTeamspeler
    Thoolen, RoyTeamspeler
    Veldt, FransTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lorist, AlexTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Onze Gezellen HS2 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1United HS218171034112821335
    2Rooswijk HS118160231514117432
    3Sparks Haarlem HS118120626813413424
    4Schoten HS21811072571886922
    5Quick Amsterdam HS11710162581966221
    6Vennep Flyers HS2189182451974819
    7RCH-Pinguins HS3188282252131218
    8United HS1188010236244-816
    9Onze Gezellen HS2176110172237-6513
    10DIO HS1184014141290-1498
    11Bloemendaal HS1182016131357-2264
    12Badhoevedorp HS318101792356-2642
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.