• Onze Gezellen JH1 BASEBALL vrijdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Abrahamse, JustTeamspeler
    Aydogdu, TufanTeamspeler
    Baas, ThomTeamspeler
    Dongen, Joep vanTeamspeler
    Edens, ThijsTeamspeler
    Griend, Siem van deTeamspeler
    Heeremans, DaveTeamspeler
    Jonkman, IndyTeamspeler
    Kesteren, Wendel vanTeamspeler
    Noble, Collin Daniƫl leTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Samson, FinnTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 14:00Onze Gezellen HB U21-1 - Hoofddorp Pioniers HB U21-3Van der Aartsportpark (OG)
  • Poulestanden Onze Gezellen HB U21-1 ( 2e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS HB U21-11210021534311020
    2Hoofddorp Pioniers HB U21-313913148707819
    3Onze Gezellen HB U21-1168261461163018
    4Vennep Flyers HB U21-113715105107-215
    5Cromtigers HB U21-114806118912714
    6Amsterdam North Stars HB U21-112606101105-412
    7Flying Petrels HB U21-11340981128-478
    8DVH HB U21-115001559251-1920
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 sep.DSS HB U21-1 - Onze Gezellen HB U21-17 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.