• Onze Gezellen JH2 BASEBALL vrijdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Dobbe, SamTeamspeler
    Dongen, Joep vanTeamspeler
    Griend, Siem v/dTeamspeler
    Kesteren, Wendel vanTeamspeler
    Kottman, StormTeamspeler
    Laadstra, BrianTeamspeler
    Meulenkamp, FreekTeamspeler
    Selier, StefanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dongen, Arno vanTechnische stafCoach
    Jans, MichelTechnische stafCoach
    Nierse, RichardTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 aug. 10:00Hoofddorp Pioniers JH2 - Onze Gezellen JH2Sportpark Pioniers
    21 aug. 19:00Onze Gezellen JH2 - Cromtigers JH1Van der Aartsportpark (OG)
    30 aug. 14:00Double Stars Heiloo JH1 - Onze Gezellen JH2Sportpark Het Vennewater
    5 sep. 14:00Onze Gezellen JH2 - Flying Petrels JH1Van der Aartsportpark (OG)
  • Poulestanden Onze Gezellen JH2 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen JH21100143112
    2Double Stars Heiloo JH1110011382
    3Amsterdam Pirates JH211008442
    4Flying Petrels JH110109901
    5Hoofddorp Pioniers JH220111014-41
    6DVH JH120111220-81
    7Odiz Frogs JH12011920-111
    8Cromtigers JH100000000
    9The Herons JH100000000
    10Kinheim JH200000000
    11Urbanus JH100000000
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.