• Onze Gezellen PH2 BASEBALL zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFoto

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Bijl, JasperTechnische stafCoach
    Moonen, PerryTechnische stafCoach
    Putten, Nina van derTechnische stafCoach
    Samson, FinnTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 aug. 12:00Onze Gezellen PH2 - Badhoevedorp PH2Van der Aartsportpark (OG)
    29 aug. 11:00Rooswijk PH1 - Onze Gezellen PH2Sportpark Nieuw Rooswijk
  • Poulestanden Onze Gezellen PH2 (HPWC1 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen PH1650185582710
    2DSS PH26402615658
    3Amsterdam Pirates PH463126250127
    4Onze Gezellen PH263037361126
    5BSM PH161142672-463
    6Kinheim PH361055969-102

    Poulestanden Onze Gezellen PH2 (HPWC2 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC Almere PH300000000
    2Amsterdam Pirates PH500000000
    3Badhoevedorp PH200000000
    4Kinheim PH200000000
    5Onze Gezellen PH200000000
    6Rooswijk PH100000000
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.